Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap lesz anyáék házassági...

Holnap lesz anyáék házassági évfordulója és gondoltam sütök vagy főzök nekik valami finomat estére amit színház után elfogyaszthatnak. Valami ötlet hogy mit készítsek?

Figyelt kérdés
13/L
2012. jan. 23. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyire tudsz főzni ?? Szinház után már elég késő van nem biztos ,hogy valami nehéz ételt kellene,csinálni.

Szerintem ha zöld salát csinálsz grillezett húsal ,és sajt kockákal valami finom öntetel az elég. Vegyél saláta keveréket,és tegyél még hozzá olyan zöldségeket amiket szeretek.

2012. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg egy könnyed krémlevest, meg desszertnek pl. kókuszgolyó
2012. jan. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát... még nem nagy a tudásom de pl tudok muffint, almás pitét, palacsintát, pudingot, tortából egyfajtát, főztem már gulyás levest bár azt nem egyedül, tudok kókuszgolyót, csokis piskótát és mézeskalácsot is nagyjából.

Viszont a sütő begyújtását még soha nem csináltam tehát olyat amit sütni kell nem biztos, hogy tudnék

2012. jan. 24. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!