Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nekem valamilyen...

Írnátok nekem valamilyen egyszerű receptet karajból?

Figyelt kérdés
1kg-os csontos karajom van.Köszi.

2012. jan. 24. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Leszelheted, rántani, roston sütni, ehhez csinálhatsz egy jó fajta ragut is párolt rizzsel. Akár egészben is megsütheted.

A karajnak ez az előnye, rengeteg módon felhasználható. Dönts, hogy egészben, vagy szeletben szeretnéd elkészíteni, ha gondolod tudok segíteni, tippeket adni tovább. :) (szakács)

2012. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát legjobb lenne sütőbe betenni valamivel,és megsütni.

Nem szoktam sertést csinálni,csak baromfit,de most valami jó receptet kipróbálnák.

2012. jan. 24. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben egészben szeretnéd...

Sózod, borsozod körbe, jól bedörzsölöd... (minden egészben sültnek ez az alapja) majd egy serpenyőt feldobsz a tűzhelyre és körbe sütöd. Akkor jó, ha mindenhol kifehéredett. Majd ezek után tepsiben beleteszed olajjal és némi vízzel megfürdeted. Tehetsz köré vörös hagymát nagy cikkekben, burgonyát ugyan úgy nagy cikkekben hámozva. Alufóliával letakarod és így sütöd meg. Akkor van kész, ha egy hústűvel vagy egy késsel megszúrod és a szúrás helyén nem véres lé folyik ki. Ha turbózni szeretnéd, megtöltheted kolbásszal. De azt is megtudod tenni, hogy lecsontozod, a csontból főzöl egy csontlevet, a húst pedig ahogy leírtam elkészíted. Ha lenne még kérdés, nyugodtan írj, segítek :) Ez a legalapabb. Vannak még ennél durvábbak, mártással, fűszerezéssel, töltéssel és minden egyébbel.

2012. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!