Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nekem valamilyen...

Írnátok nekem valamilyen egyszerű de nagyszerű süti recepteket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 16:05
 1/3 anonim válasza:
Nekem bevált recept: 35dkg liszt, 30dkg cukor, 3 evőkanál kókusz reszelék, 2 tojás, 3 evőkanál(mindegy milyen!!) lekvár, 5 evőkanál kakaó por, 1/2 csomag sütőpor, 1 csomag vaníliás cukor, 1/2 tábla ét, 1/2 tábla tej bevonó, darabokra törve!! Ez fontos!!! Mikor megsül, a csoki nem olvad el benne, isteni lesz:) A hozzávalókat egyszerűen összekeverem robotgéppel, míg egyenletes massza nem lesz belőle, majd kerek tepsibe téve kisütöm, kb 30 perc! Ha kész, olvasztott bevonóval leöntöm, majd hagyom kihűlni! Szerintem egyszerű, nálunk mindenki imádja!! Ha a lekvár gyümölcs darabos, annál jobb!! :) Sok sikert! Jó étvágyat!! :) 24/L
2010. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Edina-féle túrótorta

kerss rá neten ennél egyszerűbb, finomabb édesség nincs!

2010. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi nektek :) ki fogom próbálni mind2-t :)))
2010. ápr. 29. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!