Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megéri venni olyan kávéfőzöt...

Megéri venni olyan kávéfőzöt ami darálja kávét? Elég drágának tünnek, de ilyen kávéfőzöt szeretnék . Van valakinek tapasztalata, hogy mennyire jók, és milyen márkát éri meg venni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyóséknál olyan van, a legjobb kávét főzi :)
2012. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kávé akkor a legfinomabb, ha magad pörkölöd frissen.

Következésképpen a frissen darált kávé is egy fokkal jobb, mint a gyárban őrölt.

Az ilyen kombinált gépnél előny, a kompakt forma, kényelmes, ügyes, jó. Amíg jó.

Nem értek hozzá, de talán meg van annak az esélye, ha egyik része elromlik, a másikat sem tudod majd használni.

2012. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan van és nagyon szeretjük.

Sok kávé fogy a családban (viszonyla)

heti 30-35 le van főzve


Nekünk most Melitta Caffeo Lounge van most.

Előtte Siemens TK 65001 volt.

Mind a 2 jó (de szerintem a Melitta finomabbat csinál (+ ennek 2 külön tartája van a kávébaboknak, így enyém a jobboldali, páromé a bal, mindenki olyan kávét iszik, amilyet akar:))

Anyóséknál Siemens TK 56001 van

Ez is jó kávét csinál, de alacsonyabb a teljesítménye és lassú.

Barátoknál Krups EA 8010 van. Semmi különös olyan közepes (hátránya az, hogy hosszú pohár nem fér oda rendesen a latte-nak).

Baráti körben még előfordúl a JURA márka is. Viszonylag jó a kávéja (nem vennék ena5 fölötti osztályút, mert belül ugyan az a készülék és ugyan azon nyomással csinálja a kávét, csak a dizájn és a kijelző változik).


Bárhogy is döntötök, szerintem nem érdemes újjat venni. Mi mindig használtan vettük.

Rendszeresen víkőteleníteni kell és éveket túlél (plusz, hogy ha le szeretnéd cserélni majdnem annyiért el tudod adni így, mint amennyiért vetted).

Sok sikert!

2012. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor megéri ha sok kávé fogy.

De ha csak napi 1-2, akkor nem.

Legalábbis takarítani nem a legjobb, azt tudom apuéról.

Meg a régi sulim büféjében is olyan van, és amikor mondtam a csajnak hogy szeretnék olyat, ő mondta hogy szünetben haza vitte, de nem szerette otthon mert a napi 1 használat után is annyi gond volt a takarítással mint a nap 1000-nél.

2012. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!