Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készíthetnék megmaradt...

Mit készíthetnék megmaradt nutellás és lekváros palacsintából?

Figyelt kérdés
Megmaradt 10 darab betöltött palacsintám, szeretném holnapra ebédre valamilyen új formában feltálalni babgulyás után. Ötletek?
2012. febr. 5. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Rakott palacsinta?

Csak egymásra kell rétegezni a megtöltött palacsintákat...

De szerintem ha be van töltve,és berakod a hűtőbe úgy ahogy vannak,nem lesz annak semmi baja holnapig(feltéve persze,ha a hozzávalók nem voltak eleve a készítéskor romlottak!)


Vagy holnap már ugyanazt nem akarod megenni?

2012. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetro ***** válasza:
31%
semmit. már be van töltve. de ha kidobod sem túl nagy érvágás... de mégis mire gondoltál? palacsintás pitére? tedd be a hűtőbe és egyétek meg holnap.
2012. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi első! Valami rakott dologra gondoltam, csak nem tudom, mivel kellene leönteni.
2012. febr. 5. 15:30
 4/9 A kérdező kommentje:

Tetro!

Nem fogom kidobni, és nem is PITÉRE gondoltam. Számodra más alternatíva nem létezik??????? Miért olyan nagy szentségtörés, hogy nem ugyanebben a formában szeretném elfogyasztani??

2012. febr. 5. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Csinál rakottat, és öntsd le csokiöntettel a tetejét.
2012. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De a csokiöntet csak sütő után öntsem rá? Vagy azzal tegyem a sütőbe? Ha semmivel nem öntöm le, kiszárad a sütőben nem?
2012. febr. 5. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Én másnap úgy szoktam a sütőbe tenni, hogy alufóliába csomagolom, így a gőzben nem csak meleg, hanem puha is lesz, utána tedd rá a hideg csokiöntetet tálaláskor.
2012. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Én felszelném kb. 2-3 cm széles darabokra, talpas poharak aljába vegyesen raknám, és csoki pudinggal leöntve, a tetejére tejszínhabot. Rögtön egy új süti, és még melegíteni sem kell!
2012. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon tetszik az előttem író ötlete,egy kis gyümölccsel(mirelit eperrel,szőlővel,almával ezzel-azzal meg lehet bolondítani,tetejére tejszínhab)...nyami
2012. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!