Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Friss kelbimbóból mit készíthe...

Friss kelbimbóból mit készíthetnék ebédre?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam a nagymamámtól egy nagy adag kelbimbót (nyersen is finom, egyáltalán nem keserű :O) ő azt ajánlotta, hogy főzeléket készítsek belőle, de ez az ötlet nem nagyon tetszett... ;)

Van valami jó tippetek?


2012. jan. 22. 10:35
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
100%
Zöldségleves? Tárkonnyal nagyon finom!
2012. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig főzeléknek is nagyon finom.

Húslevesbe is szoktam rakni,nagyon jó.

2012. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csinálj belőle frankfurti levest, ha van egy kis füstölt virslivel, kevés krumplival, sárgarépával. tejföllel isteni finom.

ha sok van, mármint nyers kelbimbó, nyugodtan fagyaszthatod is.később esetleg darálthússal, tejföllel sajttal lerakva jó lesz sütőben megsütve. persze ehhez elő kell párolni.

2012. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Párold meg vajon, és kis sóval izesitsd. Készits piritott zsemle morzsát, mint a szilvásgombócnak. Keverd össze a kelbimbóval, és evés előtt csurgass rá sózott tejfölt.
2012. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tippeket!! :)
2012. jan. 22. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pizzatésztára, fokhagymás sajtos-tejfölös alapra dobnám megpárolva, rá sajt és irány a sütő!
2012. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!