Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt eltudnám készíteni én,...

Ezt eltudnám készíteni én, mint egy átlagos kézügyességgel rendelkező lány?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=baxoe8KYwcw

Valaki készített már hasonlót?

Az a kék cucc amit az elején ráken az lenne a krém? Annak van valami szerepe szerintetek? És azok a festékek ételfestékek? Hol lehet ilyet kapni? A fehér meg gondolom marcipán? Ezeket lehet kapni a TESCO-ban?


2012. febr. 5. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Ezt megtudod csinálni!!!Az a kék cucc tartja meg a fondantot, illetve abból van az orra! Igen ételfestékek. Tescoban lehet kapni málna pirosat, feketét sajnos nem azt ki kell keverni. Jobban jársz ha saját magad csinálod a fondantot, mert amit lehet kapni a tescoban az kevés ehhez. Olcsóbb ha te csinálod! :D

2012. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jó a kézügyességed akkor tuti meg tudod csinálni. Én béna vagyok rajzból és remeg a kezem is, én tuti nem mernék neki állni. Ételfestéket nem tudom hol kapsz és marcipánt. A krém meg szerintem nem muszály hogy kék legyen. Sok sikert.
2012. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha van gyakorlatod ezekben a dolgokban, akkor igen

ételfestéket pedig ne a tescoból vegyél, azok szétáztatnák csak, sűrűbbet használj, ilyet cukrász diszkontokban keress, Pesten a mamuttól nem messze van is egy

a fehér meg marcipán vagy nyújtható fondant, azt is lehet ott venni

2012. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

félek elrontanám a fondantot, majd megnézem a tescoban az árakat. Lehet, hogy ennél kisebb tortát fogok készíteni.

Hát a mi környékünkön szerintem nincs ilyen cukrász szaküzlet szóval szerintem maradok a tesconál.

Hogy tudom kikeverni a fekete ételfestéket?

2012. febr. 6. 14:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm az eddigi válaszokat! Várom a további tanácsokat segítőkész emberektől!
2012. febr. 6. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:

feketét úgy tudsz csinálni, hogy széntablettát feloldasz egy kevés erős 60+ fokos alkoholban, mindkettőt tudsz kérni gyógyszertárban

a nyújtható fondantra vannak jó receptek neten, tescoban ilyen nincs és nem is volt és nem is lesz...??

2012. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, el tudod készíteni!

Nem nagy ördöngősség.



A kellékeket ( színes és fehér marcipánt, fondantokat, különféle színes ételfestéket,) meg tudod rendelni innen:


[link]


neten tudsz rendelni. Én is innen szoktam, nem csalódtam, nagyon jók a termékeik. Hétfőn fogok nekiállni egy Garfield tortának, most ahhoz rendeltem különféle színű marcipánt (narancssárga, sárga, rózsaszín, fekete).


A termékeik közt találsz nagyon sokféle hasznos cuccot. Ráadásul van hófehér fondantjuk, amiból ez a torta is készült amit beszúrtál.

Tesco-ra ne hagyatkozz mert ők főként szamos marcipánt árulnak, ami borzasztóan drága, pláne úgy hogy neked nem 10 dkg kell belőle...


A krémnek egyáltalán nem muszáj ilyen mű kéknek lennie, nem is értem miért ilyent használtak.

Bármilyen krémet kenhetsz a fondant alá, én szeretem a csokikrémet használni. De mindenki ízlésétől függ.


Sok sikert!

2012. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!