Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van több, mint 1kg instant...

Van több, mint 1kg instant kakaóporom, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Sima kakaóitalt nem iszunk annyit, hogy elfogyjon, viszont nem akarom sokáig tárolni. Van esetleg tippetek?
2012. febr. 8. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, hogy fogyjon: kakaós csiga, forró csoki, palacsinta, tejberizs, csokiöntet, kakaós piskóta..
2012. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármit süthetsz vele,de sokáig eltartható károsodás nélkül.
2012. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 doboszoli ***** válasza:
100%
Becsüld meg!
2012. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jó sűrű masszát kell készíteni belőle végig önteni a lépcsőházban és a kutyára fogni
2012. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a megbecsülést ajánlanám.

Vagy add nekem, nálunk mindig azzal van a gond hogy elfogy a kakaó.. :)

De viccet félre téve.

Tejbe rízs-gríz, kakaós csiga, torta bevonó,pudingra-somlóira-rétegelt piskótára csoki öntet, palacsinta, kókusz golyó stb.

Kakaós süteményekben is használhatod a keserű kako egésza vagy egy része helyett, csak arra figyelj hogy olyankor a cukor menyiséget csökkentsd, ez kelt tészta esetében kifelyezetten kényes dolog.

2012. febr. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát lényegében mindenhez használható, amihez kakó kell, más kérdés, hogy szerintem úgy csak olyan ócska teszkós íze lesz. :( De palacsintába pl tökéletes, vagy tejberizsre.

Eláll az sokáig, igyatok minden nap kakót, legalább kalciumbevitelnek jó. :D Én legalábbis a tejet meg nem iszom, a kakaót szeretem, még akár ilyen instant formában is. Kár, hogy nem bírom a laktózt. xD

2012. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!