Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tőkehal fűszerezése - mivel?

Tőkehal fűszerezése - mivel?

Figyelt kérdés

Szeretnék halat sütni/párolni, de még sohasem csináltam. Mivel a párommal diétázunk, szeretném ennek megfelelően elkészíteni. :)


Mivel fűszerezzem a halat? Miben süssem, befedve, vagy sem, mennyi idő kell neki? Nagyon kezdő vagyok, elég egyszerű ételeket szoktam készíteni, ezért szeretném, ha részletesen leírnátok, mit hogyan kell csinálni. :) Előre is nagyon köszönöm!


2012. febr. 11. 14:02
 1/3 anonim válasza:
0%

Azt olvastam hogy a legjobban ha nyersen fogyasztod.....

A legjobb diéta...

Egyből ki is jön belőled

2012. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hasznos volt, köszönöm! :)
2012. febr. 11. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Készíts egy kis citromos-olajos -borsos pácot, kend be a halakat, tedd sütőpapíros tepsibe, fóliázd le és kb 25 percig süsd. utána fólia nélkül pirosra.

lehet kapni halfűszerkeveréket, azzal megszórva is finomak a sült tepsis halak.

ha nem túl szigorú a diétátok, akkor borsos kukoricalisztbe forgatva is finom ropogós lesz sütőben sütve a halszelet.ezt nem kell fóliázni, csak megfordítani egyszer.

2012. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!