Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó gomba pörkölt recept ötletek?

Jó gomba pörkölt recept ötletek?

Figyelt kérdés
Az enyémben van gomba,paradicsom só,bors,pirospaprika,kakkukfű,zsálya,mustár,néha curry,inkább a fűszerezés érdekell nem a recept de az is jöhet:)

2012. febr. 12. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Tegyél bele fűszergombát. Persze drága. Én a piacon vettem vargányát, és megszárítottam. Egész télre elég volt.
2012. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A tejföl elengedhetetlen a jó gomba pörinél. :) Na meg a nokedli. :)
2012. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a vargánya jól hangzik :)

nokedli azaz csak azzal, bár ma maradt egy kis csipetke és azzal volt.

tejföl...mhhh mondasz valamit

2012. febr. 12. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
kockázott füstölt szalonna, 1 babérlevél, bors, fűszerpaprika,hagyma, nem árt ha belemászik a vargánya, és a végén tejfölös habarás:) nagyi receptje.Ma pont ez volt az ebéd.
2012. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
az én gombapörköltem fűszerezése egyszerű: vöröshagyma,fűszerpaprika,paprika,paradicsom,babér, rozmaring!,só, bors.
2012. febr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocs a hagymát elfelejtettem oda irni
2012. febr. 13. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:

én ugyanazt a jó testes pörköltalapot készítem a gomba alá is, mint a húsok alá.hagyma teljesen elfőzve, majd zsírjára sütve. rá a gomba, só, bors egy csipet kömény és jóféle pirospaprika.ha van paprika-paradicsom, esetleg egy kanálnyi lecsó.

nálunk is a nokedli a nyerő, de néha rizzsel is szoktam tálalni.

tejföl kinek-kinek ízlés szerint az asztalnál.

a szalonnás alap is kiváló ötlet, nagyon finommá teszi

a gombapörköltünket.

2012. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!