Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem fog hülyének nézni a hentes?

Nem fog hülyének nézni a hentes?

Figyelt kérdés

Ha kérek fél kg sertés combot és a felét darálva szeretném, a másik felét pedig egészbe, nem néz hülyének a hentes?

Sajnos nincs sok pénzem :(


2012. febr. 17. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma már minden bevételnek örülnek ők is. Egyébként az üzlet az szolgáltatás, szóval ahogy kéred, úgy kell csinálniuk. Ha pedig azt látod, hogy fanyalognak a kérés miatt, hagyd ott az árut és vedd meg máshol!
2012. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a hentesnek semmi köze, annyit kérsz,amennyit szeretnél.
2012. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem teljesen megegyezik az előző (1.) hozzászólóéval.
2012. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Amit kérsz sajna kivitelezhetetlen, mert negyed kilóból kb 10 deka jön ki a darálóból a többi bennemarad.


Szóval ne lepődj meg ha rádob még egy kis nyesedéket!

2012. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RipKoresz válasza:
Nem nézhet annak, de a mi hentesünk... tyú... Egyik nap RENDELTÜNK halat, de erre odaadták másnak. Másodkm nap is. Harmadik nap is. Nekünk ennyi elég volt belőlük. Bocsánat az OFF-ért!!
2012. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ha kéred felszeletelik felkockázzák ledarálják.teljesen normális nem fog hülyének nézni.

ha meg azzal van bajod hogy "csak" fél kilót kérsz összesen amiatt se aggódj.volt hogy én csak 2 szeletet kértem mert azt akartam vacsorázni:)

2012. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze , megteszik, nem is csodálkoznak. az pedig sajnos igaz, hogy hiába választod ki a fél kiló szemrevaló húst,és kéred annak a felét darálva, az biztos, hogy a darálóban már van vagy negyedkiló az előzőből, és azt kapod.

egyszerűbb, ha eleve kérsz 25 deka darálthúst és 3 szelet szép húst.

2012. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok esetben ami a "darálóban maradt az előző vevő után" az = a hentes által a darálóba nyomott szalonna, ami ugye először kijön a gépből, és a te általad kiválasztott szép hús a darálás során azt betakarja, tehát úgy tűnik, mintha azt kaptad volna, amit kértél, ill. amit kifizetsz.
2012. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz,hogy egyszerűbb,mint otthon mosogatni,de én az előzőek miatt soha nem veszek darált húst. Veszek húst, és vágok belőle annyi szeletet,vagy kockát,a legszebb részeiből,amennyit akarok, a kevésbé szépet és cafrangosat meg ledarálom,ha nem használom el rögtön,lefagyasztom.
2012. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A baj, hogy már egyre kevesebb háztartásban van hagyományos ( de akármilyen is) húsdaráló.valóban a legjobb megoldás, ha kiválasztunk egy szép darab húst, azt otthon ledaráljuk, szeleteljük, kockázzuk kedvünk szerint.

Ám a saját lányomból kiindulva, ( amikor koleszos volt)

nem rendelkeznek alapvető háztartási kellékekkel, így lehetőségük sincs a gazdaságos konyhai praktikákra.

Ő volt, aki hentesnél 10 deka darált húst kért, mire a hentes megkérdezte "nocsak lagzi lesz"...:)

végül is rendes a fickó volt, mert azt tanácsolta, hogy 2 főre

legalább 25 dekát vegyen.

2012. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!