Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tetszik ez a recept?

Tetszik ez a recept?

Figyelt kérdés

Nekünk nagyon bejött:)

kukorica lepény:1 konzerv kukorica,1 felvert tojás, kb 2 ek liszt, kb 1 kiskanál sütőpor

Ezeket bedobni a turmixba, összeturmixolni, de ne teljesen pépesre.

Serpenyőbe(én palacsintasütőben szoktam) nagyon pici olajat önteni, csak épphogy legyen benne(én olivát szoktam), felhevíteni, a masszát evőkanállal belekanalazni, ha megpirult az egyik oldal megfordítani.Sok kis lepény lesz belőle.

Vacsira nagyon jó, akár virsli mellé, kisfiam simán ubival szokta enni, de adtam már neki spenóthoz is.Én tejföllel szeretem:)

Borsóval is csináltam már, úgy is jó.

Most a liszt helyett főtt rizzsel fogom kipróbálni, hátha úgy is jó:)

Csak gondoltam megosztom veletek, hátba bejön még valakinek:)



2012. febr. 20. 17:23
 1/8 anonim válasza:
Nekem tetszik, jól hangzik :) ki is fogjuk próbálni! Köszi, jó kis ötletet adtál egy kis változatosságra ;)
2012. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kösz a tippet. Kipróbálom és megírom hogy tetszett!
2012. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

oké:)örülök ha tetszik:)

mindenképp írd meg hogy tetszett:)

2012. febr. 20. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon jól hangzik! ki lesz próbálva
2012. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi !!!! Kiprobálom !!!!!
2012. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:)


kipróbáltam úgy, hogy tettem bele kukoricát,borsót meg rizst(egy 180ml-s aventes pohár főtt rizs volt itthon, annyit tettem bele)de ebbe is kellett liszt, mert csak a rizzsel nem sült össze rendesen a tészta, nem lehetett forgatni.De végül nagyon fini lett:)Jót vacsizott belőle kisfiam:)

2012. febr. 20. 19:29
 7/8 A kérdező kommentje:
ja és vízzel szoktam kicsit hígítani, ha túl ragacsos, sűrű lesz véletlen a tészta.
2012. febr. 20. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi az újdonságot:) mi is szeretjük a kukoricát, de így még nem jutott eszembe. ki fogom próbálni.

Szeretem, ha valaki mer újítani:)

2012. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!