Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A méhviaszgyertya ehető?

A méhviaszgyertya ehető?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kizárt :-) A bőrkabát sem ehető, pedig az állatot élelmiszerként is feldolgozzák.
2012. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
80%

Igen, ehető.

A méhecske is ehető, meg a kaptár is.

2012. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem ehető!

Az olyan mintha megennéd a sima viasz gyertyát vagy a szappant.

2012. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Kedves válaszoló: akkor nézd csak meg a TV-ben azt a nagy túlélősrácot, aki mindent megeszik. És még mindig él.

Én is olyan szeretnék lenni, mint ő. A múltkori útján egy döglött teve napon rohadt máját szívta ki, folyadék gyanánt. Persze te erre is azt mondtad volna, hogy a döglött teve mája nem iható, azt lám itt van.

2012. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam. Utóbbinak igaza van, minden ehető, ha az ember az éh halál küszöbén van. Valamelyik hadvezérről olvastam egyszer, hogy a csizmáját ette meg. Persze anno még biztos nem voltak annyira kidolgozottak a bőr csizmák, csak épp hogy bőrből volt és nem volt benne semmi emészthetetlen. Viszont manapság már az élelmiszernek látszó tüneményekről is kétséges, hogy mennyire ehetőek, nem hogy egy gyertya címen eladott valamiről.
2012. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A túlélősrácot inkább ne! Nem tűnt még fel hogy ha odaér egy szakadékhoz akkor ott mindig van egy kifeszített kötél, amit egész biztos a helyi parasztok hagytak ott évekkel korábban? Épp hogy az árcímke nincs rajta, annyira zsír új! Egy rakás kamu az egész, ami a tévé előtt zabáló amerikaiaknak készült!
2012. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Minden ehető legalább egyszer, de ezt inkább NE TEDD!!! Ez nem az a kategória...
2012. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen túlélő műsorokról mindig szegény operatőrök jutnak az eszembe, hogy ők ilyenkor mit esznek és hogy mennek kamerával és a felszereléseikkel a veszélyes helyeken a kalandor nyomában.
2012. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az OLYAN túlélő műsorok kb akkora kamuk mint a valóságshowk... Chuck Norris is nézi Bear Grillzt, és JEGYZETEL! :P
2012. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Igen ehető. Azt mondják ha 100%-ban abból van akkor egészséges. Bár én ebbe kételkedem, meg az íze se valami jó.

De egyébként a normál gyertyát(ami parafinból van) is meg lehet enni. Mivel a parafin nem szívódik fel bajod nem lesz tőle.(bár azt még nem próbáltam)

2012. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!