Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fényképes tortához csak...

Fényképes tortához csak ostyát lehet használni, vagy jó egy sima kinyomtatott kép is? Csak ugye az nem ehető. De egyszerűbb lenne nekem, mert elég sürgős a torta. Megoldható vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan gondoltad? MÁrmint hogy papírképet raksz a tortára? Egyrészt nem ehető, akkor meg hogy gondoltad, kész a torta odaadják az ünnepeltnek, megcsodálja, aztán:bocsi a képet le kell venni mert nem ehető?De még így is a fényképre (a papírra) nem tehető a zselé, mert azt a festéket oldja bármiféle nedvesség!! De tényleg nem értelek! Csináltál már egyáltalán ilyet?
2012. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, még nem csináltam, ha csináltam volna, nem kérdeztem volna meg. és szerintem lehet normálisan is válaszolni, ha nem segíteni akarsz hanem leoltani nem kell válaszolni.köszi
2012. jan. 23. 19:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem te sem úgy születtél, hogy egyből tudtál mindent szerintem. főleg nem sütni.... csak valami különlegeset szerettem volna páromnak saját kezüleg, és gondoltam megkérdezem mennyire valósítható ez meg...
2012. jan. 23. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Első. Nem leoltani akartalak, bocsi, ha te ezt így érezted ....- tényleg. Valóban, én sem úgy születtem, hogy már tudtam sütni-főzni. De!!!! Azért mégis úgy gondolom, hogy azt te sem gondolhattad komolyan, hogy egy papírképet teszel egy torta tetejére, mint ahogy az ostyaképet szokták rárakni - merthogy ezek szerint arról már hallottál. És minthogy az ostya az ostya, tehát ehető. A papír meg nem annyira. A google-n - meg ha szoktál ilyen dolgok után járni, - akkor láthatod, hogy a papír amelyre otthon nyomtat az ember, az nem ehető.Bocsi, nem bántani akartalak. Vannak azomban olyan cukrázdák, ahova, ha elviszed a fényképet, amit a tortán látni szeretnél, akkor elkészítik, vagy a tortával együtt, vagy csak a képet.
2012. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi az infót. Csak az a baj hogy saját kezüleg akartam volna megcsinálni még ma délután/ este. és gondoltam képet én is tudok itthon nyomtatni. de akkor elvetettem az ötletet. és olyan is lehet hogy én sütném meg a tortát és a cukrászdában csak az ostyát csinálnák meg?
2012. jan. 23. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Újra az első vagyok. Kerestem egy oldalt, innen rendelhetsz legközelebb, és még segítséget i találsz a felhasználáshoz. Most már könnyebben boldogulsz...., remélem mégis tudtam segíteni.....

[link]

2012. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze, köszönöm.
2012. jan. 24. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!