Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itthon csirkecomb. Hogyan...

Van itthon csirkecomb. Hogyan készítsem el?

Figyelt kérdés
Valami nagyon egyszerű kellene, de mégis ütős. A köret az rizs lenne, vagy krumplipüre.
2012. márc. 2. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
rántsd ki,grillezd meg
2012. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tepsibe süsd meg . Füszerezd be . A tepsibe rakott csirkecombokat fedd le alufoliával . Fólia alatt süsd amig a hús nem sül át . Majd vedd le a foliát és a füszeres lével ami csirke alatt lett locsolgasd meg én kb 2 szer szoktam 20 percenként locsolni . igy biztos ,hogy omlos lesz és lemálik a csontról...
2012. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A combokat ketté vágod. Egy edényben (én egy nagy jénaiban szoktam csinálni) zsiradékon hagymát dinsztelsz, felkockázott tv paprikát, 1-2 gerezd fokhagymát is teszel bele. Ezen fehérre sütöd a besózott combokat. Felöntöd annyi vízzel amennyi ellepi, sóval borssal pici köménnyel ízesíted és félig megfőzöd. Ekkor teszel bele felkockázott sárgarépát, gyökeret, borsót. Ezzel is főzöd, majd ha a zöldségek is megpuhultak szükség szerint felöntöd még vízzel, és beleraksz egy tálka rizst. Készrefőzöd, fedő alatt hagyod állni egy kicsit, és már jó is. Használhatsz hozzá mirelit vegyes zöldséget is, az persze hamarabb megfő. Ja, és így nincs a köretre gond!
2012. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

találtam egy ilyen receptet , erről mi a véleményetek?

2012. márc. 2. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
jó ez a recept, ha most akarod én sem tudnék jobban ajánlani, gyorsan kell. én általában pácolom a húsokat legalább egy éjjelen át.
2012. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :))
2012. márc. 2. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Dobáld bele sütőzacsiba, dobj mellé kb. egy fej fokhagymát, egy dl olajat, egy evőkanál borsot és két evőkanál sót. Süsd olyan negyven percig, majd szedd ki a zacsiból! A combokat tedd tepsibe, a szaftot pedig egy fazékba főni tovább. Amikor forr, tegyél bele egy nagy pohár (három kicsi) tejfölt, és addig keverd amíg fel nem veszi! Ezután öntsd vissza a combokra és süsd tovább kb. negyed órán át. Köretnek csak rizs!


Jó étvágyat!

2012. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!