Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel tudnám a browniet...

Mivel tudnám a browniet díszíteni?

Figyelt kérdés
megakarom vele lepni a barátomat és tudom hogy nagyon finom csak külsöre olyan snassz süti és valamivel szeretném feldobni....ja és el is kell vinnem hozzá dobozban szoval a vanilia fagyis epres stb diszitések egyből kiestek sajnos....

2012. márc. 5. 21:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Cukormázas színes dekortollal.
2012. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ez az.


[link]

2012. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igen ezt ismerem mézeskalácsra szoktam használni csak ezzel meg olyan giccses lesz meg mit rajzolok rá szivecskéket meg házikot? :( nemtudom szerintem ez vhogy nem lenne az igazi
2012. márc. 5. 21:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha csak a fehéret használod akkor nagyon szép is lehet. Persze attól is függ, hogy milyen a kézügyességed. Én a barnára csak a fehéret használnám.
2012. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 tetro ***** válasza:
26%
a brownie fagyi nélkül háromlábú ló
2012. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hát sajnos olyan a kézügyességem mint egy törött kezű kiscsoportosnak....karácsonykor a mézeskalácsokon is kacagott az egész család :D sohatöbbéééé
2012. márc. 5. 21:36
 7/18 A kérdező kommentje:
tetro szerintem ez baromság :) én pl gyülölöm a vanilia fagyit....és eddig bárkinek sütöttem senki nem hiányolta mellöle
2012. márc. 5. 21:38
 8/18 anonim ***** válasza:

:)))) Ez aranyos volt. Mármint a törött kezű ovódás. Vannak jópofa marcipán figurák a cukiban nem túl drágán, és egyéb dekor kellékek Tescoban, Intersparban. Nézz körül. Nem mindegyik giccses. Lehet szépen szolidan is velük dolgozni. A fagyi nekem nem szimpi a sütihez. Vagy egyszerűen hulala tejszínnel kidekorálod egy kicsit egy habzsák segítségével.


Apropó. Megírnád a brownie receptedet? Ezt már sütötted máskor is? Előre is köszi. Első voltam.

2012. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nézd én ezt szoktam sütni és eddig mindenki el volt töle alélva....olvasd el a kommenteket is agyon dicséri mindenki és baromi egyszerü recept :) [link]
2012. márc. 5. 22:16
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én olvasztott fehér csokit csorgatnék rá vékony sugárban, és azzal becsíkoznám. Egyszerű, nem giccses díszítés, nem igényel túl nagy kézügyességet, az eltört kezű kiscsoportos a kevésbé ügyes, gipsz nélküli kezével is meg tudja csinálni. :D

Megdermed a süti tetején, és máris szállítható.

2012. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!