Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel tudnám a browniet...

Mivel tudnám a browniet díszíteni?

Figyelt kérdés
megakarom vele lepni a barátomat és tudom hogy nagyon finom csak külsöre olyan snassz süti és valamivel szeretném feldobni....ja és el is kell vinnem hozzá dobozban szoval a vanilia fagyis epres stb diszitések egyből kiestek sajnos....

2012. márc. 5. 21:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hála és köszönet! Milyen csokiból szoktad sütni?
2012. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
[link] ez a csoki szokott lenni a Tescoban 200g os változatban és tök jo áron van ugyanannyi kakaotartalommal mint a boci ami sokkal drágább szoval én egy ilyet szoktam belehajintani és csokolom....mondjuk én ált veszek mellé vmilyen táblás csokit amit apro darabokra vágok és a dioval együtt a végén azt is bele rakom és csudijo amikor ráharapsz a kész sütiben a csokidarabkákra hihi :) amugy a csokinál amit felhasználsz egy a nagyon fontos a minnél magasabb kakaotartalom!!! de nekem ez a szerecsen étcsoki bevállt :)
2012. márc. 5. 22:56
 13/18 A kérdező kommentje:
22:25 köszönöm sanszos hogy ez lesz a megoldás....esetleg variálom hogy sima csokival is megcsurgatom aztán keresztbe a fehérrel :)
2012. márc. 5. 22:59
 14/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Csak közbeszólnék, hogy az a dekor cukortoll nem a legjobb megoldás! Én a kislányom szülinapi tortáját díszítettem vele, és fél óra múlva szétfolyott az egész... :(((

2012. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok a "csokis" válaszoló. :D

Igen, ez jó ötlet, nagyon mutatós lesz a különböző színű csíkoktól. :)

Egyébként én ezt a receptet használom, ez is isteni finom, ha van kedved, egyszer próbáld ki:

[link]

2012. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi :))) kifogom pronbálni...az enylmet épp most vettem ki a sütöböl már csak a csikok hiányoznak a tetejéröl :D egy kicsit félek hogy elbénázom mert tényleg nemvagyok egy hatalmas diszitö :D na de kalappal fel! :D
2012. márc. 6. 12:19
 17/18 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? :)
2012. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
szuperül :) és aki kapta el volt töle alélva....a diszités nem is érdekelte :D csak az izélmény :D háháhá férfiak :D
2012. márc. 7. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!