Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az igazi citrom leve és a...

Az igazi citrom leve és a bolti citromlé közt mi a különbség? Mármint a boltiból több kell, mint az igazi citrom levéből?

Figyelt kérdés

Fokhagyma krémlevesbe 2 ek citromlét ír ízesítésnek, mindig üveges, boltit szoktam, de most csak citromom van, így abból is 2 ek kell, vagy kevesebb ilyenkor?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 16. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én soha sem teszek a fokhagymakrém levesbe citromlét. Más irányba viszi el az ízét.
2012. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bolti tele van ízesítőszerrel, édesítővel és színezékkel. A legjobb az IGAZI citromlé. Lehet h nem egyszerű kicsavarni, hosszadalmas, de megéri :)

Szerintem az igaziból kevesebb kell.

2012. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az átlagos bolti 40% v. 50% -os.

Persze vannak komolyabbak is.

2012. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 ek kell a szimpla adaghoz, a duplához 2...észere se venni, de még is ad neki egy kis pluszt. 500 ml tejszín és 1,5 liter húsleves alaplé mellett az a 2 kanál semmiség. Tettem így bele most 1 ek-t a duplához. Köszi a gyors választ mindenkinek. Megyek is ebédelni.:) Jó étvágyat nektek is!:)
2012. márc. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!