Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Torta Gyümi torta túrósan...

Torta Gyümi torta túrósan lehet? Hogyan?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak lesz a szülinapja sajnos anyagilag elég szűkösen vagyunk a sütőm is elromlott.Gondoltam ,hogy veszek a boltba gyümölcstorta alapot és abból csinálok valamit neki...Túrót meg banánt gondoltam.Mit lehet belőle kihozni?

Túró krémet ,hogyan csináljak???


2012. márc. 18. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó túrós-málnás receptem van. Málna helyett persze más gyümölcsöt is tehetsz rá, de banánnal nehezen tudom elképzelni. Én nem bolti lapot szoktam használni, kb 30 perc elkészíteni a rendeset. Ha érdekel a recept, leírom, túrókrém is van.
2012. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez isteni finom, olyan az íze, mint a krémtúrónak! :D Boldog szülinapot a kisfiadnak! Hány éves lesz?


Én úgy szoktam, hogy 2 csomag vaníliás pudingport megfőzök 6 evőkanál cukorral, 1 csomag vaníliás cukorral 6 dl tejben. Ha langyosra hűlt, hozzákeverek 2 kis doboz 20 %-os tejfölt(vagy 1 nagyot) + 50 dkg túrót. Reszelt citromhéjjal ízesítem, és ízlés szerint teszek bele még cukrot.

2012. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy bolti gyümölcstorta alaphoz elég egy negyedkilós túró, amit krémesre keversz, vagy szitán áttörsz egy jó nagy banánnal együtt.tegyél bele 3-4 kanál cukrot vagy mézet, egy vaniliás cukrot, jó édes legyen.citrom vagy narancshéj is mehet bele. banánkarikákkal ki rakhatod ízlésesen, esetleg színtelen tortazselé is mehet rá.

de azzal számolj, hogy a banán a krémben és a dekorban is megbarnulhat.

ezért gondold meg esetleg valami mirelit málnával, vagy

befőtt őszibarackkal is nagyin finom és szép lenne a tortátok.pudinggal is kitöltheted a közepét, de abba is elég 3 deci tejből egy csomag pudinggal készült krém.

boldog szülinapot a kisfiadnak:)

2012. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én túrókrémem a következő:

25dkg túró

1,5 dl meggle cukászhab habbá verve

10dkg porcukor

1kk vanillia aroma

1 citrom reszelt héja


Mindent hozzá keverek az áttört túróhoz, és ebbe szoktam apróra vágott gyümölcsöt tenni.



De banánosból szoktam olyat csinálni hogy főzök tejszín pudingot, beleöntöm a gyümölcstorta lapba szeletelek rá banánt, és csinálok tejszínnel karamell szószt és azt ráöntöm a banánra.Nagyon finom

2012. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike mindenkinek a segítséget!!! 5 éves lesz a fiam 25 én:)
2012. márc. 19. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!