Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit sütsz/főzöl a hétvégére?

Mit sütsz/főzöl a hétvégére?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

most sül a második adag brassói:) reggel egyet már készítettem, amit elvittem a gyerekeknek, őket nem zavarja mikrózva sem.

mi csak frissen szeretjük, tehát újra kezdtem a friss adagot. de már megszoktam:)

uborkasalátával:)

2012. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

holnapra délután pácolom be a mustáros rántotthúst. megkenem a sózott hússzeleteket borsos mustárral, és félkarikára vágott hagymával rétegezve lerakom. éjjel érni fog a hűtőben egy dobozban.

holnap a hagymákat leszedem, és hagyományos rántotthús lesz belőle, de isteni finom pikáns és puha.

kukoricás, piros kaliforniai paprikás, petrezselymes rizs lesz hozzá.

2012. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma húslevest és töltött csirkecombot krumplival és uborka salátával.

Holnap párom szüleihez megyünk. Ott enm tudom milesz az ebéd:D

2012. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
paradicsomos húsgombócot főztem ma, ami holnapra is elég lesz.
2012. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnap kaptunk valakitől birkapörköltet, ahhoz főzök krumplit, meg van savanyú ubi hozzá. Holnap sertés orjából, meg marha csontból húsleves lesz, egy kis zöldborsóval, meg zöldségekkel, tésztával. Másodiknak meg kiklopfolt sertéscombszeleteket mustároztam, sóztam-borsoztam, tettem rá egy szelet főtt tarját, aszalt szilvát, meg trapista sajtrudat, és feltekertem.Egy olajozott alufóliába szorosan betekertem mint egy szaloncukrot, és most párolódik egy tepsiben a sütőben, egy kevés víben. Mindjárt kész lesz.Kiszedem a tepsiből, szépen kihűl, este hűtőbe teszem, holnap pedig bepanírozom és kirántjuk. Rizi-bizi lesz a köret hozzá, és bontunk valamilyen befőttet. (még tele vele a spájz).Ennyi. Ha lesz kedvem, akkor esetleg sütök egy kis maffint.
2012. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma volt székelykáposzta tejföl+kenyér+ gofri barack, eperlekvárral, kakaókrémmel

holnap köménymagos leves, vajaskrumplipüré, sült hagymás-majorannás pulykával, savanyúkáposztával

2012. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!