Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ennek a muffinnak...

Szerintetek ennek a muffinnak egy sima csokis lehet az alapja?

Figyelt kérdés

[link]

Barátomnak szeretném megsütni a szülinapjára, és szeretném, ha tökéletes lenne!:))

Szóval egy sima csokis muffin megfelelne alapnak? Sehol nem találok olyan muffin receptet, amelyiknek csak a tetején lenne:/

Köszi előre is!!:)


2012. ápr. 2. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Ez egy akármilyen muffin -lehet sima, de épp mákos is, hiszen nem látszik. A tetején Nutella krém van és Rocher.
2012. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy értettem, hogy jó-e szerintetek, hogyha egy csokis muffint csinálok..:) De köszönöm a választ:)
2012. ápr. 2. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem süss egy sima csokis vagy kakaós, vagy akár alapmuffint!

[link]

ez pl egyszerű, és nagyon finom én már csináltam! ha nem akarsz simát akkor ebbe tehetsz kakaót még vagy csokit, de mivel sok a nutella a tetején simán is finom lenne!

sok sikert! ;)

2012. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is csinálj egy sima kakaós, csokidarabos, muffint. a belinkelt recept jó, de tapasztalatból mondom, hogy a félbögre (125 ml) sok hozzá. én két bögre liszttel szoktam, vagyis dupla adagot, de abba is csak egy deci olajat teszek és bőven elég. igaz én tejföllel csinálom nem tejjel, és hát az is zsíros. viszont nagyon finom omlós a tészta, nem szárad ki.

a dekorációt teljesen kihűlt muffinokra tedd, a nutellás krémet nyomózsákba, vagy kivágott neylonzacskóba töltve szépen nyomd rá, és abba nyomd finoman a Ferrerot.

sok sikert:)

2012. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
** olajból fél bögre...:)
2012. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!