Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilikon vagy sima, teflon...

Szilikon vagy sima, teflon muffintepsit érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés, nekem mindegyik van, de inkább a teflont használom, de kapszlikkal.

a szilikont is bele kell tenni egy tepsibe, mert másképp nem lehet a sütőbe tenni.

abba nem kell kapszli, nem is kell kikenni semmivel de nem is olyan a muff, mert szerintem papírral az igazi.

a szlikon, plusz papír nekem meg már sok volt, nagyon nehezen sült meg benne, annyira védi a szilikon.

2012. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor teflont veszek :)
2012. márc. 4. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer kölcsön kaptam egy szilikon formát kipróbálni milyen is az a muffin. (előtte sosem sütöttem) Párszor sütöttem benne akkor régen, több receptet is kipróbáltam, de nekem nagyon ilyen "gumiszerű" lett az egész, nem egy könnyű lágy tészta, amire számítottam. Én teflon formát vettem, ebbe szoktam papírt tenni és úgy bele a tésztát. Ez már elérte a kívánt hatást, így tervezem még egy forma vásárlását, mert rákattant az egész család és egy adag már nem elég, viszont kicsit "tökölős" süti. :)

Egyébként ha kikened a teflon formát, akkor abból is simán kipotyognak papír nélkül is a muffinok. Sok sikert és nagyon jó étvágyat hozzá!:)

2012. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Neked is a választ! :) ez lesz az első muffinsütésem,és nem akarok melléfogni, legalább a tepsi legyen tökéletes:) Köszönöm mindkettőtöknek mégegyszer!:)
2012. márc. 5. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!