Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik sütit ajánlanátok...

Melyik sütit ajánlanátok húsvétra? Ne legyen túl bonyolult és drága.

Figyelt kérdés
Van egy csomó receptem, de amelyiket még nem próbáltam, azt így nem merem megsütni, mert lehet, hogy gázos lesz az íze.
2012. ápr. 4. 05:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én valami joghurtos-tejszines-gyümölcsös sütit gondoltam, piskótás alapra, van ananász konzervem itthon, talán abból, vagy meggyebefőttből, kiviből, de ha lesz olcsóbb eper, az is jó.
2012. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gazdasszony válasza:
100%
A "Citromos álom" a Neked való! Andi konyhájában megtalálod a receptet, vagy a google-ba beütöd. Imába foglalják a nevedet ezért az édességért. Én naranccsal is csináltam, szerintem úgy jobb.
2012. ápr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 méter méteres.

Ünnepekkor nálunk ez van, mi szeretjük.

2012. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húsvét hétfőre almás pitét csinálok, mert azt szeretik, akik jönnek, és egy kis sajtos rudat, vagy pogácsát, ezek nem túl bonyolultak.
2012. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!