Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készül a finom sonkás...

Hogyan készül a finom sonkás tészta?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

én egy kis hagymát dinsztelek, átfuttatom rajta a főtt, csíkokra vágott sonkaszeleteket. közben főzök ki tésztát, altalában fordros nagykockát, leöblítem, leszűröm, és ráteszem a hagymás sonkára, jól átkeverem, borsozom és megtejfölözöm, hogy finom szaftos legyen.

szoktam zsírozott tepsibe teríteni is, akkor még reszelt sajttal is meszórom, úgy sütöm át egy kis piros színig.

2012. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Részemről ugyanez, csak hagyma nélkül.
2012. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mint az első, én is ezen az oldalon kaptam segítséget a sonkás tésztához :)
2012. ápr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a fajtát szeretem:


[link]

2012. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A sonkát ledarálom,tejföllel összekeverem és a kifőzött tésztával is.
2012. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ledarálom a sonkát, összekeverem tejföllel és tésztával, aztán a sütőben összesütöm, kicsit megpiritom a tetejét. Általában metélttésztával csinálom, de készitettem már orsó vagy csavart tésztából is.
2012. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 timszy25 válasza:
100%

Én úgy csinálom,hogy póréhagymát vagy újhagymát vajon lepirítom a sonkával.Egy tálba kikeverek tejfölt reszelt sajttal,kifőzöm a tésztát.

Összekeverem a tésztát a sonkával a tejföllel tepsibe rakom reszelek rá sajtot és egy picit megsütöm.

Mi így szeretjük.

2012. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!