Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy készítitek a paradicsomos...

Hogy készítitek a paradicsomos-káposzta főzeléket?

Figyelt kérdés
Olyan amibe bele van főzve a husi.
2012. ápr. 12. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is igazán kíváncsi lennék, mert ilyet még nem is hallottam. Hogy belefőzzük a húst. De csak jó lehet.
2012. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felteszed a húst hagymás paprikás alapra mintha pörköltet készítenél, amikor a hús már majdnem jó hozzáteszed a káposztát, amit szép gusztusosra szeletelj, ne legyenek benne nagy darab káposzták, felöntöd annyi vízzel amennyi épp ellepi. Készítesz egy vékony rántást, amit vagy paradicsomlével engedsz fel, vagy hideg vízzel, és elkeversz benne egy kis doboz paradicsompürét. Ha megpuhult a káposzta is, hozzáteszed a rántást és összefőzöd. Őrölt kömény a fűszere vagy kapor, ha szeretitek. Ha túl savasnak találnád tégy bele egy leheletnyi cukrot.
2012. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt az ételt zöldbabbal is elkészítheted. Nyáron a frisset összefőzöd a hússal,télen pedig a konzerv zöldbabot akkor teszed hozzá, mikor a hús kész. Összeforralod. Jó kis egytálétel.
2012. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg jó recept, de nem paradicsomos káposzta főzelék.
2012. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a receptet:) Igen,nálunk a iskola menzán így készítették,hogy bele volt főzve a hús,nagyon szerettem,de azóta sem ettem,,,és nagyon sok helyen kerestem már,de mindenhol csak úgy volt,fasírttal vagy sült hússal.
2012. ápr. 12. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!