Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok finom tejfölös -paradi...

Írnátok finom tejfölös -paradicsomos töltött káposzta receptet?

Figyelt kérdés
Sosem sikerül eltalálom a tejföl-paradicsom-cukor arányát, hogy igazán finom legyen, ti hogy csináljátok?
2010. márc. 5. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Töltött káposztába soha nem teszek paradicsomot,az csak savanyú káposztából jó.

Paradicsomos húsgombócot szoktam főzni,de abban nincs káposzta.Ilyen receptet még nem is olvastam-hallottam.

2010. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Paradicsomos töltött káposztát a Nyírségiek készítenek,nade,hogy a tejföl,hogy kerül ide ezt énse értem xDDD


Vagy ez vagy az vagy tejföl vagy paradicsom,mert a kettő együtt tuti,fél napod wc-re járkálást eredményez,éd kinézetre se lenne guszta egy rózsaszín töltött kápi :D:D:D:D

2010. márc. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szabolcsi töltött káposztába tesznek paradicsomot és édeskáposztából csinálják, keress rá így a neten.

tejföl? talán a végén teszel rá egy kiskanállal a tányérban, de amúgy szerintem nem tesznek bele.

2010. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a nyírségből vagyok és nálunk sokan így készítik a töltött káposztát édes káposztából és tesznek rá tejfölt is és pradicsomot is, nagyon finom!!!! Csak nekem sosem sikerül eltalálni az arányokat, nade mindegy! Próbálkozom! Azért köszi a válaszokat!
2010. márc. 6. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:

itt nézz körül:


[link]



Keresztanyukám szabolcsi, azt mesélte, hogy feléjük van, hogy szőlőlevélbe teszik a gombócokat.

2010. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!