Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Igaz, hogy a szakácskönyvekben...

Igaz, hogy a szakácskönyvekben a kókuszgolyót nem darált keksszel, hanem krumplipürével kell készíteni?

Figyelt kérdés
Én ezt másoktól hallottam, akik szerint több (régebbi-újabb) szakácskönyvben így szerepel. SZámomra ez megdöbbentő. Ilyet még életemben nem hallottam. Milyen íze lehet? Jóra nem tudok gondolni. Én már csináltam kekszből és az olyan lett, amilyennek elképzeltem. Formatartó és ízletes.
2012. ápr. 12. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én egyik szakácskönyvemben zabpehellyel írják...
2012. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy jó pár szakács könyvem, 82-es kiadástól 2010-es kiadásik, egyikben sem találkoztam még ilyennel.

De még csak nem is hallottam róla.

De nézd csak:

[link]


Érdekes minden esetre.

Ha kipróbálod írd meg milyen :)

2012. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor még otthon laktam 18 éves korom környékén én krumplipüréből csináltam mindig, (de már nem emlékszem a receptre) és mikor a vendégeknek mondtam hogy miből van azt hitték hülyéskedem. Senkinek nem tűnt fel :)

A recept azt hiszem anyukám egyik szakácskönyvéből volt, mert net még akkor nem nagyon volt divat max. iskolába/munkahelyeken.

2012. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!