Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Toltott kaposztahoz hogyan...

Toltott kaposztahoz hogyan keszithetek hazilag harasztot es apro kaposztat?

Figyelt kérdés
hallottam vmi forrazasrol. vki leirna nekem hogyan is kell csinalni, ez olyan mint a bolti savanyu kaposzta?koszonom szepen
2012. ápr. 15. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi szoktuk édes káposztából csinálni, akkor sós vízben egészbe főzzük meg a káposzta fejet (torzsa kifaragva), és addig főzzük még szét nem esik.

Hallotam olyat hogy ecetes vízben főzik meg, és akkor egyértelműen savanyú lesz, de azt még nem próbáltam.

2012. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 doboszoli ***** válasza:

Kenyérrel lehet savanyítani, mint a kovászos uborkát, de mióta egész évben kapni jó savanyú káposztát, nem igazán éri meg a kínlódás, meg azért az íze sem olyan, mint a hordóban érlelté.

Felénk egy kiló hordóskáposzta, és a haraszt, 200 forintért kapható.

2012. ápr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is 200-ért adják a kész hordós káposztát.

A nyers fehéret 120-ért, ha ehhez még hozzáveszed, hogy vizet forralsz (esetleg meg is főzöd a káposztát), és egyéb munkákat elvégzel, no meg arra vársz, míg hajlandó lesz megsavanyodni, az sem jön ki olcsóbban.

2012. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha itt angliaban lehetne lehetne kapni biztosan csomagosat vennek vgy kimeroset.....de itt nincs.
2012. ápr. 17. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashatsz többféle elkészítési módot. Válaszd azt, amelyikhez odakint meg tudod vásárolni a hozzávalókat.

Tulajdonképp a végeredmény mindegyiknél ugyanaz lesz.

2012. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!