Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok nekem köret...

Ajánlanátok nekem köret recepteket?

Figyelt kérdés
Kipróbált, megfizethető, finom recepteket várok :)
2012. ápr. 16. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
burgonyakrokett, ananászos rizs, nálunk ezek mindig jöhetnek.
2012. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
krumplipüré, vajas, hagymáskrumpli, rizottók, gombás-répás-borsós rizs, mazsolás rizs, bulgur, köles, főtt krumpli, petrezselymes krumpli, párolt zöldségek, rizs, párolt gyümölcsök, krumpli, majonézes krumpli, kukoricasaláták, uborka, céklasaláta, kukszkusz, tojásos nokedli, tarhonya, gersli,
2012. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A köret nagyon tág fogalom.Ha megírnád mi mellé gondolod, egyszerűbb lenne válaszolni.

más és mást szoktunk pörköltek, mártásos húsok, vagy sültek, rántotthúsfélék mellé.

általánosak a krumpliköretek, rizsköretek, tésztafélék, de ezernyi vátozatban.

a saláták szerintem nem köretek, de fontos kiegészítői egy ételsornak...

Csak példaként, mártásos húsok mellé én gyakran készítek

krumlikrokettet,zsömlegombócot, vagy pl egy gombamártás mellé sonkás-krumpligombócot.

vagyis a főételtől függ, hogy mit "kerítek" mellé:)

2012. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rizsköretek variációi. rizibizi, gombásrizs, kukoricásrizs, mexióis rizs, sárgarépakockás rizs, sütőtökös rizs, paradicsonpürés fűszeres rizs.sajtos rizs, sajtos-panírozott rizsgombóc, rizs-szalonna-hajszálvékony krumpli egyben tepsiben megsütve.a kockázott színes kaliforniai paprika szinte mindegyiket feldobja ízben és látványban is.

medvehagymás rizs (újkori felfedezés)... és még sokan mások:)

2012. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nem konkrét étel mellé gondoltam, hanem úgy általában. Tényleg tág fogalom.. :) Sokat közülük ki fogok próbálni, mert unom a "hagyományos" köreteket.
2012. ápr. 17. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor egy plusz tipp pl hagyományos nokedlire. ha nem elég szép sárga a tojás, egy késhegynyi kurkumával lehet szép színt elérni, anélkül, hogy változna az íze. bele préselt fokhagyma, bors, egy kis finomra vágott petrezselyem. új íz, új külső:))

de akár paradicsompürével, spenóttal is lehet "színesíteni"

2012. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!