Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen olcsó ételeket ismertek?

Milyen olcsó ételeket ismertek?

Figyelt kérdés

A probléma ebben az, hogy tészta,

rizs, hal, édes és rakott ételek nem lehetnek az étrendben. Különféle okok miatt, nem azért mert nem zseretjük, de itt hosszú lenne minden okot leirni és értelme sem lenne.


Aki tud, segitsen, hogy mit fözzek a családnak.



2012. ápr. 20. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ma rántott kelkáposztát készítettem petrezselymes krumplival.
2012. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát ez elég nehéz ügy..


Én a májat ajánlom, az egész olcsó és sok féle módon el lehet készíteni: rántott máj, hagymás máj, lecsós máj.


Aztán nem tudom a krumpli mint rakott sem jöhet szóba? Mármint lerakni egy réteg krumpli pürét, rá egy réteg hagymás, pörköltös darált hús réteget és újabb püré réteget? Ez egész finom :)

Lehet variálni is.


Én sokszor készítek chilis babot vagy hagymás babot is. Az is elég olcsó.


A főzelékek is általában. Vagy pl. a fokhagyma mártás zöldséggel, esetleg valami hússal és kenyérrel. Virslivel..


Virslit is lehet rántani is pl. Vagy még szoktam olyat is csinálni, ha van otthon szalonnám, hogy bevágom a virslit, töltöm szalonnával és hagymával. És ezt sütöm meg. Szerintem ezt bármivel lehet tölteni szintén, csak a képzelet szab határt.


A csirkeszárny is gyakran elég jó ára van, én szoktam készíteni belőle pörköltet, úgy azért kicsit laktatóbb nekünk mint sütve.


Most más nem jut eszembe...remélem azért segített.

2012. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a tippeket, föként az utolsó válaszoló adott töb jó ötletet is,de az elözö mai receptjét is ki fogom próbálni.
2012. ápr. 30. 22:24
 14/16 A kérdező kommentje:
töb = több, elnézést
2012. ápr. 30. 22:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Rántott csirkemájjal: [link]

vagy: [link]


Bármelyik jó egy palacsintával, vagy házi kenyérlángossal, esetleg nudlival, grízes tésztával: [link]

[link]

2012. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a recepteket, elmentettem öket.
2012. máj. 1. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!