Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti sok édességet esztek!?

Ti sok édességet esztek!?

Figyelt kérdés
süteméyek.

#sütik.
2012. ápr. 21. 22:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Vannak olyan sütik is,hogy édesítőszer van a cukor helyett.

Ha édességet szeretnél enni,egyél mazsolát az nem hízlal.

2012. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem csak azért nem eszek édességet mert hízlaló. Hanem azért mert nincspénz rá!
2012. ápr. 21. 23:17
 13/18 anonim ***** válasza:
Én nem eszek, egyrészt drága, másrészt egészségtelen. Nem eszek semmiféle lisztes cuccot, csak teljes kiörlésűt de azt is csak ritkán. Mostanság alig eszem, a fogyókúrám egész jól megy, már lement 2 kiló.
2012. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem, pszichés alapon hányingerem van az összestől, agyamra ment a fogyókúra:(
2012. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

oh, igen szeretem. ha sósat eszem, utána azonnal, mint egy gép bekattan az agyam, hogy most azonnal édes kell.

egy kocka keserűcsokival"altatom" el a vágyat, de nem mindig elégszik meg ennyivel:((imádom a sütiket...

beszélj anyuddal, hogy néha süssön egy egyszerű sütit,vannak igazán olcsók is, amit otthon meg lehet csinálni.

kérdezd meg mennyi pénzt tudna rászánni egy tepsi sütire és majd kitalálunk valamit.

2012. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért 1 db csokira sem jut?Kb.60-70 Ft.Nem kell minden nap,csak amikor megkívánod.
2012. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
csórj egy tojást a hűtőből. a sárgáját kikevered cukorral, a fehérjét akár villával is fel lehet verni. keverd össze. mennyei édesség:))
2012. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én sokat. Egy üveg kis Nuttela 1, maximum 2 hétig elég itthonra, pedig csak én eszem, nagy ritkán apukám is belekanalaz, de tényleg ritka. Minden héten sütök legalább egyszer, de inkább kétszer. Ezen kívül a sulibüfében mindig péksütit eszek, bár ebből van, hogy sósat, de sokszor eszek kakaóscsigát is. Édes tejtermékek is mindig vannak itthon: joghurt, túrórudi, krémtúró, Danette, Tejszelet, Maxi King, stb. Ezekből is egy nap legalább egyet megeszek, de van, hogy ebéd után egy pudingot, este meg még egy joghurtot és egy túró rudit is. Müzliket és egyéb gabonapelyheket is szoktam reggelire, meg csak úgy nap közben, ha megéhezem. Az egyik kedvencem a Corn Flakes, ami ugye cukrozatlan, de én mindig úgy melegítem hozzá a tejet, hogy cukrot teszek bele. Szóval igen, én nagyon sokat eszek. Ezek mellett 167 cm mellé 48-50 kg vagyok, és akik nem ismernek, és nem tudják, hogy mennyit eszek (nem csak édességet, amúgy is rengeteget eszek), mindig ki vannak akadva, hogy hogy nézek ki, biztos anorexiás vagyok.
2012. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!