Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kakasból pörköltböl mást is...

Kakasból pörköltböl mást is csinálhatok?

Figyelt kérdés
Nem lesz nagyon rágós?Kb 7-8 hónapos.
2012. ápr. 28. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
"Kakasból pörköltböl mást is csinálhatok?" Mi a kérdés?
2012. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat!Éjszakás müszak után vagyok!Kakasból csak pörköltet csinálhatok?
2012. ápr. 28. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már ettem kakasból készült húslevest is! Finom volt :)
2012. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sütheted is, de nincs istenibb étel a kakaspörkölt, kapros túrós csuszával nevű ételtől.
2012. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg is sütheted.

Tepsibe egy kis zsírt, előző este besózott, fűszerezett kakas bele, egy kis vizet rá és alufóliát, amíg megpuhul. Majd fólia le, és szép pirosra sütni.

Pár hónappal ezelőtt víz helyett egy pohár fehér bort öntöttem alá, abban puhult. Nagyon fincsi volt, de ha vannak a családban gyermekek is, akkor nem ajánlom, csak a vizet!

2012. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vadas is jó belőle.
2012. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb megoldás a pörkölt de ha mást akarsz főzz belőle levest akár egészbe akár darabolva megfőzöd majd ha vaj puha sütőben kissé megsütöd.De pörköltön kívül szerintem a legjobb ha levesnek megfőzöd majd kivéve a kakast a levesből hidegen vegetával megszórva csak natúr kenyérrel megeszed de míg leírtam már éhes is lettem.
2012. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!