Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kókuszgolyót csinálhatok...

Kókuszgolyót csinálhatok darált keksz nélkül ha sok lisztet teszek bele esetleg?

Figyelt kérdés
Megkívántam a kókuszgolyót de nincs itthon darált háztartási keksz meg nincsenek is nyitva a boltok a közelben,úgyhogy ezen gondolkoztam.szerintetek?
2012. febr. 12. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
mivel a keksz az alapja nem hinném hogy potolja a liszt... szerintem ugy lisztizü lenne.
2012. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 borcsi02 ***** válasza:
75%

Nálunk alapból úgy csinálta anyukám mindig,hogy főtt,krumplinyomóval pürésített krumplival helyettesítette a darált kekszet.Utólag csodálkoztam azon,hogy ez másoknak furcsa volt,de hidd el,ugyanolyan finom,még krémesebb is!És ez nem az ő spórolós kis konyhai praktikája volt,mielőtt bárki erre gondolna,hanem több receptben is így szerepel,én is próbáltam,és ugyanolyan fincsi.

Sok sikert hozzá:)

2012. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy is szoktam csinálni,hogy sütök egy piskótalapot (4-5 tojásost),és azt keverem össze a többi hozzávalóval. Szerintem úgy is finom.
2012. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
szerinte, liszttel nem jó, csinálj máskor ha tudsz venni hozzávalót
2012. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a nyers lisztnek elég borzalmas íze van.
2012. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nyers liszttel kókuszos nokedli lesz belőle, vagyis ehetetlen:(
2012. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, a 4 és 6 ugyanaz. Az egyik 100%-os, a másik 56.


Ez nem pont ugyanaz, de ez is finom lehet, s nem kell hozzá keksz:

[link]


Keksz helyett viszont a babapiskóta jó lehet.

2012. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!