Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt főzzek, ami nem...

Milyen ételt főzzek, ami nem hétköznapi?

Figyelt kérdés
gondolok arra, hogy már unok mindent, mostanság a szokásos kajákat főztem. pl. rakott krumpli, krumplipaprikás, pörtöltek, főzelékek, rántott húsok, rántott ételek és köretek, saláták, egytálételek pl tésztás, nokedlis, húsos. bolognai, mexikoi, levesek, húsleves, kápsoztaleves, gulyás, palóc, stb.... olyasmi recept érdekelne, mint amit pl ma csináltam: hagymát, krumplit, sajtot almát lereszelni, összegyúrni lisztel tojással és be a sütőbe. isteni köretnek és mellé csináltam mustáros mézes pácolt húst. vagy valamelyik nap tortillát mexikói gombás babos husos kukoricás erős raguval.. ilyesmi... tud valaki ilyen jó különleges recepteket? előre is nagyon köszönöm!
2012. máj. 9. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Almás-tormás csülök?

Sajtos husi?

2012. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

házi csirkemájpástétommal töltött karajtekercs baconba göngyölve.

a karajt éles késsel téglalap alakúra kell ügyesen felvágni, ami nem könnyű, de nem is lehetetlen:)

2012. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,megkérdezhetem,hogy csinálod ezt a hagymás sajtos köretet??
2012. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!