Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek egy egész csirkéből?

Mit főzzek egy egész csirkéből?

Figyelt kérdés

Adnátok néhány ötletet? Pörkölt, tarhonyás és rizses hús és sima grill csirkén kívül van még valami jó és bevált ötletetek?

Van itthon tojás, tejszín, tejföl, hagyma, kukorica, sajt, joghurt is.... Igazából valami olyanra gondoltam, ami szaftos (azaz nem száraz mint a sima sült csirke).

Kösszönöm!


2012. máj. 3. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
2012. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én paprikás csirkét csinálnék belőle :)
2012. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Én is a csirkepörköltre szavazok. Úgy a legfinomabb, ha a csirke minden része benne van.
2012. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen csirkapaprikás nokedlivel, fokhagymás-tejfölös ubi-salátával.
2012. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

csirke bakonyi módon.a csirkét darabokban serpenyőben puhára párolni, kicsit megpirítani.kis füstölt szalonnát csíkokra vágva elkezdünk sütni,ráteszünk egy fej apróra vágott

hagymát, amit szinte pépesre párolunk, hogy szaft legyen belőle. erre teszünk egy csirkéhez mondjuk fél kiló szeletelt gombát, és megpároljuk.ha puha leszórjuk kevés liszttel, átkeverjük, majd egy kevés hidegvízzel szószosra keverjük. egy csipet pirospaprikát teszünk rá, éppen csak halványrózsaszín legyen. főzőtejföllel felöntjük és összeforraljuk.

a puha, de kissé sült csirkedarabokat belehelyezzük a gombás szószba.

nokedlivel, rizzsel, vagy tésztával tálaljuk.

2012. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!