Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen olajsütőt érdemes venni?

Milyen olajsütőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Szempont, hogy az olaj könnyen szűrhető, tisztítható legyen, hogy többször is fel lehessen használni. Kb. 30.000 Ft-ig terjedő árkategóriában keresgélek...
2012. máj. 10. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen olyat ajánlok amit elemeire tudsz szedni!Kivehető tartályút,merülő fűtőszálast!

Az olaj roppant makacs szennyező anyag tud lenni,a gépedet akkor tudod szépen rendben tartani,ha minden alkatrészét külön letisztíthatod akár a mosogatóban is.

Meredek dolog amikor az egész masinát vízbe kell meríteni,az elektromos részeit napokig szárítani kell!

Plusz javaslatom ,hogy szögletes legyen a kosara (lehetőleg négyzet alakú)ne kerek!Szerintem az praktikusabb!

Minden jót!

2012. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg tudsz konkrét márkát ajánlani?
2012. máj. 10. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.Mostanában nem kellett vásárolnom olajsütőt.(lekopogtam :D)

Általában azért bő választékot találni az áruházakban,biztos találsz megfelelőt!

2012. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézni a teszkóban.

Sajnos nem tudom, milyen márka volt, (biztos, nem ismert) de én ott láttam egy nagyon profi gépet.


Gyakorlatilag mint egy mini ipari sütő. Volt egy keret, abban az olaj tartó badella, abba belelógatva szabadon a fűtőszál, rajta egy kis rács, és 2 db kis kosár volt hozzá.

Elég nagy teljesítményű volt, teljesen szétszedhető, és töredéke volt az ára a profinak mondotthoz képest.

csak nekem van, ezért nem vettem meg. Kérdezz rá, ha régebben árulták, lehet még most is szállítanak, és általában a teszkókban mindbe ugyanaz a választék.

2012. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. vagyok, egy ilyet találtam:

[link]

Ezek mondjuk nem osztott kosarasok, de ez a legkevesebb.

Mindenképpen valami ilyesmi konstrukciót érdemes venni. Erősek, strapabíróak, nincs bennük fölösleges funkció, szinte nincs ami elromoljon. Ha mégis, 200 ft ból megjavítható otthon.

Vagy ilyen:

[link]

2012. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
... mondjuk a 2. link már sokkal nehezebben tisztítható a sok fölösleges műanyag berakás miatt.
2012. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. máj. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!