Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok nekem olyan helyet...

Tudnátok nekem olyan helyet ajánlani, Pesten, Pest környékén ahol tudnák szedni szép egészséges pitypang virágot?

Figyelt kérdés
Lekvárt szeretnék belőle főzni, fontos lenne, hogy egy viszonylag messze eső rét legyen az autóforgalomtól.Nincs ötletem. Kertesben lakunk de van 5 kutyus :-DDDD ez a lehetőség kilőve... de viccet félre téve, elég nagy mennyiségű virág kell a lekvárhoz. Tehát várok ötleteket. Előre is köszi!!!
2012. máj. 14. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Pesten és Pest környékén a bárki által megközelíthető helyek eléggé forgalmasak, lévén kevés ilyen hely van. És oda mennek sétálni, futni, kirándulni az emberek, többsége KUTYÁVAL!

Szóval jobb ha messzebbre mész, ahova csak gyalog lehet menni és ami településtől is több kilométerre van, ahova talán nem visznek kutyákat annyian.


Budai-hegységet felejtsd is el... Pilis-Visegrádi hg már okés, Börzsöny, Naszály, stb...


Viszont most már nincs annyi virágzó pitypang, mert elnyílt a nagy részük. 2-3 hete kellett volna menned...

2012. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!