Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Candidás vagyok. Nem ehetek...

Candidás vagyok. Nem ehetek élesztőt, és cukrot. Állitólag a bolti vizes zsömlében ezek nincsenek. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyisnem. A zsemle csak szénhidrátból áll, és finomított is, ezt imádják a gombák!

(cukor+minden amiben ez van, gyümölcs, fehérliszt és minden amiben ez van....)

2012. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Mondanátok valamit erről, mi a candida? Emlegetik sokszor, de nem tudom mi az?
2012. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt részletesen olvashatsz róla:


[link]

2012. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bolti zsemlében is van élesztő és cukor, és fehérliszt, amit a candidásoknak nem ajánlanak, vegyél teljeskiörlésű tönköly lisztből készült terméket, pl. ezt:


[link]


Igaz, ebben is van élesztő, de ha anélkülit akarsz, akkor csak otthon tudsz teljeskiörlésű lisztből sütőporral készíteni kenyeret, de ez igen lapos és tömör kenyér lesz.

2012. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat. Sajnos csak egy fajta élesztő nélküli kenyeret tudok enni a bio boltból, nagyon drága, és nehezen beszerezhető. Ha tudtok valami jobbat szóljatok. Köszi. Sütni nincs időm, egész nap dolgozom.
2012. jan. 17. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!