Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből a hozzávalókból...

Ezekből a hozzávalókból milyen salátát lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Májusi saláta, madársaláta, endíviai saláta, tépősaláta, kötözősaláta, paradicsom, uborka, mozzarella. Főleg ezeket szeretném felhasználni, de más is mehetne még bele. Vagy milyen öntetet javasoltok rá? Előre is köszi! :)

2012. máj. 25. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindent összetépkedni, illetve felszeletelni. Bele egy nagy tálba az összes, és én személy szerint a kedvenc fokhagymás-kapros öntetemet locsolnám rá: natúr joghurt, só, bors, apróra vágott kapor, zúzott fokhagyma, picike méz / cukor / édesítőszer (nem kell sok, csak hogy ne legyen annyira savanyú az öntet). Ízlés szerint belekeverjük a joghurtba a fűszereket, és kész is.

Hú, de megkívántam, van itthon jégsaláta, paradicsom, uborka, sajt, csinálok is egy ilyen salátát. :)

Van, amikor kockára vágott főtt tojást is keverek bele, de nagyon fincsi maradék sülthusi darabkákkal is.

2012. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Húú tényleg jól hangzik! Köszönöm szépen! :D Sztem ez lesz a vacsi!
2012. máj. 25. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak összetépkedném és összevágnám a hozzávalókat, tennék bele néhány felkockázott tojást és ha szereted akkor lilahagymát, megszórnám sóval, bármilyen mediterrán fűszerrel és meglocsolnám pici vörösborecettel és jó bőven olivaolajjal. Nálam még szóba jöhetne gazdagításként egy kis olajbogyó és kapri.
2012. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Mind nagyon jól hangzik és ki is fogom őket próbálni! :)
2012. máj. 25. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy kihagyod a paradicsomot, és teszel hozzá egy kis pirított diót, majd olívaolajjal meglocsolod. Mehet bele egy csipet kakukkfű is.
2012. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!