Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hó vége? Miért nem tud sok...

Hó vége? Miért nem tud sok ember mit főzni még ha a pénz el is fogy? Nem gondolkodnak előre, vagy nem jól osztják be a pénzt?

Figyelt kérdés
Szerintem jól megterveztt bevásárlással és tartalékolással meg lehet oldani az ilyen problémákat .
2012. máj. 30. 15:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%
70%-os: jól mondják itt neked-nem kisebbe kell menni,hanem új építésű társasházba ahol szabályozható a fűtés,vagy már vannak ilyen panelok is.Ismerősöm 35-ért bérelt egy ilyen panelt,15rugó volt csak a rezsi,és megyeszékhely.Úgyhogy ne pammpogj,menj át másik lakásba.
2012. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem látunk bele senki életébe.Az emberek nem egyformán jók mindenben,vagy éppen rosszak. Vannak kiválóan beosztók, vannak lazák, megfontolatlanok, költekezők, de nekünk nem tisztünk ezek felett ítélkezni.

Ha itt valaki tanácsot kér ( és nem pénzt ), akkor, aki úgy érzi, hogy pár sorral tud segíteni, ötletet adni a túléléshez, akkor tegye meg, de, ha csak méltatlankodni tud mások sorshelyzete miatt, akkor nem kötelező írni, főleg nem kiosztani a kérdezőt.

Sokaknak már az is gyógyír a gondjukra, ha páran válaszolnak a kérdésükre, és főleg normálisan.

Nekem ez a privát véleményem...

2012. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A pontozási kultúrán is meglátszik az emberek különbözősége...aludjanak jól !!
2012. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az sajnos igen, pedig nagyon kulturált választ adtál. egyet is értek veled.
2012. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van, hogy meg lehet oldani és van, hogy nem. Nekem most 30e forintot kell majd beosztanom miután kifizettük a rezsit, stb. Még nem tudom, hogy csináljam, mert én ugyan elvagyok szendvicsen, paprikás krumplin, főzelékeken, tésztákon, de a vőlegényem napi 10-11 óra fizikai munkát végez és nem igazán bírja ha nem eszik laktatót. Így inkább az a problémám, hogy mit vegyek előre megfontoltan, takarékosan, hogy hónap végére is maradjon és ő se essen össze munka közben.

Ha vannak ötleteitek szívesen veszem. :)

2012. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!