Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Újkrumpliból mi a legfinomabb...

Újkrumpliból mi a legfinomabb köret?

Figyelt kérdés
Nem volt olcsó ez a fránya krumpli,400 ft volt 1,3 kg és fasírt mellé akarok valami köretet ami nem krumplipüré mert az most volt :/ Mit ajánlotok? Tényleg nem szabad pucolni ezt a krumplit? Nagyon aprók amúgy,vagyis a legtöbb! Én fóliás krumplira gondoltam sütőbe,de ha van valakinek jobb ötlete ezer örömmel fogadom:) Jaa amúgy piros!

2012. jún. 2. 19:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
és bocsi de mi az eredeti steak krumpli receptje? :) Ha valakinek nem fáradtság leírná?:$
2012. jún. 2. 19:28
 12/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam a nagyon aprókat megpucolni. Én sütőben héjastul megsütöm ,utána egy kis füszeres vajon megfuttatom,picit megpiritom.. egyszerűen isteni
2012. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

81% köszönöm ismerem a google-t ne nézz hülyének légyszíves! Kipróbált receptekre gondolok!

Jól hangzik utolsó,eltároltam fejembe:) forró krumplival mikor kiszeded sütőből nem nehéz bánni utána még vajba futtatni?

2012. jún. 2. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!