Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A pizzára szoktak tenni...

A pizzára szoktak tenni bacont és barbecue szószt?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm azt mondta, hogy így ette, meg akarom tudni, hogy hazudott-e.
2012. jún. 11. 22:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem csak 1 féle pizzázó és azok a pizzák vannak amit ott árulnak. Azt tesznek rá a szakácsok amit éppen kitalálnak. Teljesen hihető h valahol pont ilyen van a menün. De nem értem miért nem így artad már elsőre vagy miért nem magyaráztad meg ott.
2012. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A pizzára gyakorlatilag azt teszel amit csak akrsz!

A bacon az pl. eléggé gyakori feltét, de akár a barbecue szószt is el tudom képzelni, főként, hogy láttam már hirdetésben pacalos pizzát is!

2012. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

No és nem csak "bolti" pizza létezik! Mi itthon amikor pizzát sütünk mindig azt teszünk rá amit épp a hűtőben találunk, néha még egy tükörtojás is sikeredik a közepére!

:)

2012. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]

pl itt is van olyan pizza amit írsz. Otthon meg aztán tényleg azt tesz rá az ember amit akar.

Az enyém így szokott kinézni: sonka, szalámi, szalonna, kukorica, ananász, paradicsom, hagyma, erőspaprika, gomba, sajt. De csináltam már sült húsos-fokhagymásat, tonhalas-citromosat. Mindíg épp ami van és eszembe jut

2012. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést már láttam ma... vagy hallucináltam?
2012. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nekem is feltűnt hogy ez a kérdés már délelőtt is a főoldalon volt


a pizza mindenhogy jó kivéve ha tejfölös alap van rajta azt nem szeretem

2012. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Azért ritka hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt a kérdést feltegye, na de ahhoz, hogy kétszer...

Értelmi fogyatékos vagy?

Nyilván hazudott, mert ha valóban bacont és barbecue szószt tett volna rá, már az FBI körözte volna és börtönben ülne.

??????????

2012. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 okoska31 válasza:

adok egy komoly választ: a vörösvári úti pizzázóban létezik olyan pizza, amelyik egyszerre van hasábburgonya, bolognai spagetti mártás és tejszínes gombás ragu.

nagyon finom egyébként:) én spec. krumpli nélkül szeretem:)

2012. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A barbecue szószos pizzát nagyon szeretem (Vác, Giuseppe, "Pizza Elba") :)
2012. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Van egy ismerős pár, ahol a nő magyar, a férfi olasz, és olyan pizzát szoktak sütni, amin krumpli szeletek vannak!

Hát az szerintem sokkal meredekebb, mint a baconös. Az már nem más, mint krumplis tészta. Utálom.

2012. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!