Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Édesítőszerrel is lehet...

Édesítőszerrel is lehet sütit/tortát sütni? Ugyanolyan finom?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

igen, össze lehet törni a bogyókat, és azt használni, de vannak poralakúak is.

úgy használd, ahogy rá van írva, hogy mennyi cukornak felel meg.

észre sem venni a különbséget.

2012. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
ne szaharint használj mert az hőre lebomlik. nemjut eszembe mia másik kettő de azokkal lehet sütni. nemis találom most hirtelen de diabéteszes cuccok között nézz szét valahol ott olvastam ilyenről
2012. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aspartamra gondolsz? Rettentő egészségtelen, de hát ez van :(
2012. jún. 16. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:

speciel a süsslit szoktam összetörni. kb 25 db-ot egy sütihez.

a kérdésre válaszolókat nem értem miért kell lepontozni.

2012. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit, de akkor mindjárt kap mindenki egy zöld kezet :)
2012. jún. 16. 19:50
 6/6 anonim válasza:
A Canderel a legjobb edesitoszer, vitan felul, nulla utoiz, teljesen sutesallo, a Canderel jobb cukor mint a cukor. Fogyokurazni kezdtem vele, soha tobbet nem fogok mast hasznalni. Lehet vele sutni fozni, de nem teljesen ugyanolyan mint a cukort, mert egyreszt tized, tizenotod annyi kell bele, azaz pl. tesztaba ha rakod, akkor a tesztanak a tomege kevesebb lesz, mintha cukrot tettel volna bele, mas lesz a sutesi ideje emiatt, valamint a cukor, amikor megolvad, lagyitja a tesztat, a Canderel pedig nem. Ezert altalaban gondoskodni kell rola, hogy lagyabb legyen a teszta. De kremekbe, toltelekbe meg hasonloba tokeletesen lehet hasznalni.
2012. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!