Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A flakonos (spray) Hulala sem...

A flakonos (spray) Hulala sem esik össze? Rányomhatom a tortára itthon, kibírja a szállítást a buliig?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem bírja ki, főleg nem ebben a melegben.
2012. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben? Szerintem összeesik. Vidd magaddal a spray -t lehűtve vagy valami "kemény cukrász habot" rá...
2012. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
..., és ha egészségesen akarsz élni, felejtsd el a HuLala-t, én jártam Nápoly-ban az üzemben... A dobozosat is...
2012. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha kocsival viszed, és van hűtőboxod, akkor jó esélye van.

a hűtőboxot oldalára kell fekteteni, alulra ,majd felülre jégakku.

ebbe kell a dobozolt tortát belecsusszantani, és ügyesen a box tetejét is rápattintani.kiszedni ugyancsak óvatosan, meg ne sérüljön a dekoráció.

a mai világban nincs lehetelen:)

2012. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja kírbirni, én tettem már rá sütire, fél óra alatt hütőben!! összeesett.
2012. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem bírja. És én biztosan nem tenném tönkre a sütit azzal a hulla-izével...
2012. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor marad a tejszín+zselatin kombó, csak elromlott a mixerem és nem volt kedvem kézzel habot verni :)) dehát ez van :)
2012. jún. 21. 11:25
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Csak halkan jegyzem meg, hogy a hulala sokal jobban bírja, mint a tejszin-zselatin kombó... De Te tudod.

a hulala kimondottan cukrászati hab alapanyag. ha fél óra alatt összeesne, egyetlen habos sütit nem lehetne a kánikulában megenni egyetlen cukiban sem nyárvíz idején..

2012. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
8. Én még nem láttam olyan flakonos tejszinhabot (hulalát sem) ami ne esett volna hamar össze. A flakonos nem erre van kitalálva. Jól behűtött tejszin+ habfix v zselatin. Na az bírja a kiképzést
2012. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jah még annyit h cukiban hulalát használtunk (nem flakonosat hanem mi vertük fel) és ahoz is adtunk zselatint v lékötőt.
2012. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!