Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Normális hogy annyira édességm...

Normális hogy annyira édességmániás vagyok, hogyha nincs csoki, puding vagy bármilyen édesség a háznál, cukor+tojás+liszt keveréket eszek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 15:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem teljesen normális.. én is csoki függő vagyok és meg tudok őrülni, mikor nem eszem egy nap legalább egy kis édességet.. mondjuk nekem a sima piskóta nem elég, az a fontos, hogy csokoládé alapja legyen, vagy hasonló
2012. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
igen, a piskóta után én is rájöttem hogy nem feltétlenül elég, de a palacsinta nekem már elég szokott lenni,viszont a piskóta csak kicsit enyhít a vágyamon..
2012. jún. 24. 17:14
 13/18 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki oldalakon keresztül azon hisztériázott, hogy az öccse megette a fél tábla csokijának egy részét? Keress fel egy orvost, mert az ilyen mértékű függőség nem normális, de ezt már annál a kérdésednél is javasoltam..
2012. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez mennyire normális, de én is hasonló vagyok. Mondjuk ilyen keverékre még nem gondoltam soha. Viszont a nap 24órájában képes vagyok édességet enni. Most is édességről álmodozom, csak nincs itthon semmi olyan, amit ennék. :(

Ha úgy érzem elég, fél óra múlva már ugyanazt a mennyiséget újra megtudom enni. Főleg étkezések után kívánom az édeset. Egyszerűen nem tudom elviselni a sós íz maradványát a számban. Hiába rágok el egy rágót, hogy a mentolos íz legyen, a tudat akkor is ott van, hogy ÉDESSÉGET akarok. De nem feltétlenül kell sósat ennek ahhoz, hogy kívánjam az édeset, elnassolgatnék szívesen egész nap.

Ez valamilyen szinten szerintem már függőség.

2012. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én valamit leírok, azt mondják aki kívánja az édességet annak szeretet hiánya van! Ezt már sokan ki is mondták, hogy ez így igaz! Ez egy hullám, majd elmúlik, ha lesz változás az életedben. Mérsékelni tudod ha ésszel eszel!
2012. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
az ok, hogy szeretethiány, meg nem is normális, hogy folyamatosan, de én is olyan vagyok, hogy étkezés után kell ennem valami kis édességet. elég nekem egy kocka csoki, de kell.ez mitől van?
2012. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hu vazze. Már csak attól is rosszul vagyok, hogy leírtad:D

De ha kívánod, szerintem nincs vele gond. Ha nem megszokásból eszed, hanem mert jól esik és vágysz rá addig oké. A szervezeted úgyis jelez, ha valami gáz van.

2012. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy jelzi a szervezet, amikor már gáz van, nagyfokú cukorbetegség. No majd akkor, hiába fogod kívánni, vagy megállod, hogy nem eszel édességet, kenyeret, tésztafélét stb., vagy bizony az is meglehet, hogy naponta bekómálsz, amelynek nyomán viszont egyéb u.n. járulékos betegségek alakulnak ki.


Majd utána pedig azt kérdezed ezen az oldalon:

Miért pont te???

2012. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!