Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Normális hogy annyira édességm...

Normális hogy annyira édességmániás vagyok, hogyha nincs csoki, puding vagy bármilyen édesség a háznál, cukor+tojás+liszt keveréket eszek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem tudom, hogy normális-e, de ha nincs más édesség otthon, akkor képes vagyok kakaóport mézzel kikeverni, vagy tömény, hígítás nélküli gyümölcsszörpöt nyalogatni.
2012. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem. A cukor sok energiát tartalmaz, ha annyxira nagymértékű a fogyasztása, akkor az jó esetben egy lelki függőséget jelent, rossz esetben különböző betegségek tünete lehet, amik a szénhidrát anyagcserével kapcsolatosak. A helyedben én mindenképpen elmennék egy ellenörző vizsgálatra, ha már magad is úgy gondolod, hogy túl sok cukrot eszel.
2012. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
hát, nekem is kell az édesség, leginkább evés után..de én beérem kávéval is, csak valami édeskés legyen.
2012. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én már gyerekkorom óta úgy vagyok el, ha főétkezések után, valami édeset is eszek. Mindegy ha egy falat, de akármi is legyen csak édes, egy kávéskanál méz, ha nincs egyéb. Vagy ha nappal szundítok egy kicsit, bár ritka, fölnézek és azonnal kell egy kis édes valami. A kérdésből nem derül ki, állandóan édességet kíván, vagy csak étkezések után? Mert nem mindegy. Vagy éppen csak amit fölsorolt annak az evésére gondolt, (de nyersen?)
2012. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vagy csak hecc??
2012. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális. Nem vagy túlsúlyos?
2012. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
szóval én pl. nagyon csoki függő vagyok, muszáj minden nap ennem valami édeset. Tegnap megettem egy tábla csokit, akármikor rám jön, tök mindegy hogy ebéd előtt agy után. Igen, nyersen ettem ma meg kicsit megmixeltem a cukrot,tojást,lisztet, és kanállal ettem. Ha nincs itthon édesség, és van alapanyag egy sima piskótához akkor megsütöm gyorsan és megeszem minden töltelék nélkül, csak megtudjam enni, vagy palacsintát sütök gyorsan hogy jusson a szervezetembe valami édesség. Ez nem hecc. Mindig rámjön.
2012. jún. 24. 16:40
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos. 170 cm vagyok és kb 58-62 kg.
2012. jún. 24. 16:42
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Hááát akkor azért vékony se. Kicsit vissza kéne szorítanod ezt az édesség éhséget, az egészségednek is jót tenne.
2012. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nehéz :\\\\ :SS volt amikor sikerült, főleg akkor amikor eljártam futni, meg Rubint Rékáztam és step aerobikoztam, de valamikor rám jön a sport, ha meg már nem csinálom rámjön a sok édesség ehetnék.
2012. jún. 24. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!