Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok jó csokis keksz recepte...

Tudtok jó csokis keksz receptet? (lent)

Figyelt kérdés

Valami olyan receptet keresnék aminek az eredménye egy kívül-belül ropogós keksz ami akármennyire is lehet csokis. :D


Előre is köszönöm!

15/L


2012. jún. 28. 18:59
 1/10 anonim válasza:
100%

nézz körül itt: [link]

nagyon jó receptek vannak, gyakran látogatjuk ezt az oldalt

12/L

2012. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi... igaz pontos receptre vártam mert most nem akarok kísérletezni hogy melyik jó... de azért köszi
2012. jún. 28. 22:38
 3/10 anonim válasza:
100%
Én nem tudok ilyen receptet, de tök jó hogy egy 12 meg egy 15 éves lány ilyenről diskurál. Vannak még csodák:-) Sok sikert a kekszhez!
2012. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Amerikai csokis keksz. :) Könnyen elkészíthető és finom,csak figyelj ne,hogy nagyon megsüsd,mert akkor ehetetlen lesz. :)
2012. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt szoktam készíteni, bátran ajánlom.Finom, ropogós, és nagyon egyszerű elkészíteni.Én graham lisztet használok hozzá és szoktam még beletenni mazsolát és/vagy aszalt áfonyát, durvára darabolt diót vagy ami épp van otthon és nagyon hasonlít a győri jó reggelt-re

2012. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm.

egyébként semmi baj sincs azzal hogy egy 15 és egy 12 éves lány beszél erről. Koromtól függetlenül tudok főzni rendesen ellentétben sok 30 éves nővel... szóval szerintem pont rossz volt a hozzászólásod...


és az utolsónak nagyon köszönöm!!!

2012. júl. 1. 10:57
 7/10 A kérdező kommentje:
meg szerintem nem csoda hogy ilyen korban tudunk főzni... de azért ksözi a jókívánságot... :)
2012. júl. 1. 10:57
 8/10 A kérdező kommentje:
ja és bocsi hogy ma kicsit durva vagyok, nem szoktam ilyen lenni de két napja nagyon ideges vagyok és nagyon rossz a kedvem... :'(
2012. júl. 1. 11:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a kommentelő, aki csodálkozott a korotokon nem rosszindulatból mondta, hanem inkább örült, hogy az ennyi idős lányoknak valami értelmes is jár a fejében. Egyébként, próbáld ki ezt: [link]


Ja, és akkor már én is ideírom a koromat. :D 14/L

2012. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy nem rosszindulatból mondta csak aznap eleve nagyon rossz kedvemben voltam hogy fel is dühített egy gyerek aztán valahogy azután jöttem rá hogy mit tettem miután kiraktam a váalszomat... úgyhogy még egyszer bocsi attól aki modnta

és köszönöm mindenkinek

2012. aug. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!