Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet barackos gombócot...

Lehet barackos gombócot csinálni újkrumpliból?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gombóctészta nem lesz jó, mert túl vizes az újkrumpli. Inkább valami mást fözz.
2012. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt nemrég valaki hasonlót kérdezett:


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__30..

2012. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. júl. 1. 08:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Fura, hogy nem adta ki ezt a linket, amikor a kérdést beírtam. :-(
2012. júl. 1. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, még várni kell vele.

Tegnap gyúrtam egy kis krumplis-lángost, ne tudd meg, mit szenvedtem. Sok lisztet kért, mert valóban még túl vizes a krumpli. Másrészt mire oda jutottam, hogy sütöm, ismét csak olyan lágy lett, hogy lapáttal alá kellett nyúlnom, hogy bele tudjam rakni a zsírba.


Én is azt mondom, várj még vele, találj ki valami mást!

2012. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végülis megcsináltam, mert nem kaptam a boltban régit, szerencsére már kicsit szárazabb újkrumpli volt, nem lehetett lekaparni, csak hámozni,végülis nagyon finom sárgabarackos gombóc és nudli lett belőle.
2012. júl. 2. 07:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Egészségedre!
2012. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :-)
2012. júl. 2. 07:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Miben forgatod a sárgabarackos gombócot? Nekem most csinált először ilyet a Nagymamám és nagyon meglepődtem tisztára beindította a kreativitásom,mert Ő ezt darált mákban forgatja!:O Mert ez "avval jó" szerinte és hát igen isteni!Ma már 3szor ettem belőle... Ha van kedvetek diskurálhatnánk az ilyen különleges verziókról...ki mit próbált/szokott tölteléknek vagy hempergetőnek!? Akár sós ötletek is jöhetnek ha Nektek is beindul ettől a vezérhangya!:)
2012. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!