Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Laktózérzékenyek, tudtok...

Laktózérzékenyek, tudtok mondani olyan fagyit, jégkrémet, amiben nincs tej? Milyen nagyobb áruházban lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a cukrászdában van néha és az ételallergiások üzletében,nagyáruházban még sajna nem láttam. :(
2012. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amit en ettem, az olyan sz@r izü volt. :( Ugy tudom, gyümölcsfagyikban nincs annyi tej, mint pl vanilia, dio, mogyoro...stb.
2012. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg házilag csinálni:

Tojástartóba, vagy jégkocka-tartóba rakj 1-1 kockára vágott görögdinnyét, engedd fel vízzel, fagyaszd le, és el tudod szopogatni, a legvégén a hideg dinnye marad a szádba.

Egyébként akármilyen gyümi jó hozzá!

(Bocsi! Tv-ben láttam, USÁ-ban állatkertekben, állatmenhelyeken ilyenekkel hűsítik a medvéket, majmokat, egyéb meleget nehezen tűrőket állatokat.)

2012. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*mint pl vanilia, dio, mogyoro...stb fagyikban.
2012. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nézz körül a neten egy csomó házilag elkészíthető fagyi recept van!

A legegszerűbb a lefagyasztott ice tea,ilyesmi lesz belőle:

[link]

2012. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
citromfagyi.meg tudod van aza ice and go azokakisgolyósfagyi abban csomóbannincs kérdezd meg az eladót melyikben nincs.:) (tudom,mert nekemis van egy laktózérzékeny ismerősöm)
2012. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azért fontos hogy a laktózérzékenységed mennyire intenziv. Fél laktóz intoleraincia esetében fogyaszthatóak szegény tartalmú laktózos ételek:


sajt, kefir.

2012. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!