Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Könnyű hamar el készíthető...

Könnyű hamar el készíthető tartály mártás gyrostálhoz?

Figyelt kérdés
egyszerű legyen ne kelljen hozzá sok drága dolog..majonéz,tejföl, hagyma vannak itthon..

#gyrostál-tartálymártás..
2012. júl. 4. 08:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én tartár mártást ismerek, azt leírhatom hogyan készítem...

Tejfölbe bele cukor, majonéz, mustár. (Miből mennyit? Azt nem tudom, nálam szemre és kostolásra megy.) Ezt jól összekevered, és kostolgatod. Amíg el nem éred azt az ízkombinációt amit szeretsz teszel bele a fentiek közül, ami hiányzik.

A nagy meleg miatt most sokat szerintem ne készíts.

2012. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nyugi kérdező, én már láttam kiírva étterembe tatár mártást is. Lehet, hogy van olyan, de az tartár mártás volt. Az elkészítését már leírták. A gyrost én is szeretem tartárral, bár valóban nem ahhoz való
2012. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gyros tálhoz én natúr joghurtot szoktam összekeverni fokhagymával és gyros fűszerkeverékkel. Isteni.
2012. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!